CMF55350R00CEEK
MFR.Part #
CMF55350R00CEEK
JLCPCB Part #
C3372899
Description
-55℃~+175℃ 350Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS