VS-20L15T-M3
MFR.Part #
VS-20L15T-M3
JLCPCB Part #
C7389004
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 10mA@15V 15V 20A 520mV@40A 700A TO-220AC Schottky Diodes ROHS