CMF5534R000BERE70
MFR.Part #
CMF5534R000BERE70
JLCPCB Part #
C3455337
Description
-55℃~+175℃ 34Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors