RN55E7502FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E7502FBSL
JLCPCB Part #
C1429388
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 75kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors