CMF5528K400BHR6
MFR.Part #
CMF5528K400BHR6
JLCPCB Part #
C3449798
Description
-55℃~+175℃ 28.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors