RN55D2320FRE6
MFR.Part #
RN55D2320FRE6
JLCPCB Part #
C3440375
Description
-65℃~+175℃ 125mW 232Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors