CMF5527K000BHBF
MFR.Part #
CMF5527K000BHBF
JLCPCB Part #
C3511935
Description
-55℃~+175℃ 27kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors