CMF55470R00JKEK
MFR.Part #
CMF55470R00JKEK
JLCPCB Part #
C1422116
Description
-55℃~+175℃ 470Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS