CMF5523K200FNR6
MFR.Part #
CMF5523K200FNR6
JLCPCB Part #
C1769035
Description
-55℃~+175℃ 23.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors