RN55C2082BB14
MFR.Part #
RN55C2082BB14
JLCPCB Part #
C1414584
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20.8kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors