MAL250179392E3
MFR.Part #
MAL250179392E3
JLCPCB Part #
C3813397
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 19.95A@10kHz 31.8mm 3900uF 5000hrs@85℃ 500V 64mΩ@100Hz 76mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS