CMF5523K090BHEK
MFR.Part #
CMF5523K090BHEK
JLCPCB Part #
C1418634
Description
-55℃~+175℃ 23.09kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS