CMF55172K00BHEB
MFR.Part #
CMF55172K00BHEB
JLCPCB Part #
C3518157
Description
-55℃~+175℃ 172kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS