M55342H12B10E0RTS
MFR.Part #
M55342H12B10E0RTS
JLCPCB Part #
C3980445
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 10kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount