ERL6251K000JKEK500
MFR.Part #
ERL6251K000JKEK500
JLCPCB Part #
C3387197
Description
-65℃~+175℃ 2W 51kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS