CMF55215K00BEBF
MFR.Part #
CMF55215K00BEBF
JLCPCB Part #
C1421585
Description
-55℃~+175℃ 215kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors