P0805Y2003BBT
MFR.Part #
P0805Y2003BBT
JLCPCB Part #
C4283696
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount