CMF55210R00FKR6
MFR.Part #
CMF55210R00FKR6
JLCPCB Part #
C3481975
Description
-55℃~+175℃ 210Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors