Y16257K41000Q0W
MFR.Part #
Y16257K41000Q0W
JLCPCB Part #
C4322327
Description
-55℃~+150℃ 300mW 7.41kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount