CMF5520K500BERE70
MFR.Part #
CMF5520K500BERE70
JLCPCB Part #
C1790094
Description
-55℃~+175℃ 20.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors