P1206H1005BGT
MFR.Part #
P1206H1005BGT
JLCPCB Part #
C4321592
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS