CMF5520K000DHR6
MFR.Part #
CMF5520K000DHR6
JLCPCB Part #
C1778468
Description
-55℃~+175℃ 20kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors