CMF55200R00JKRE39
MFR.Part #
CMF55200R00JKRE39
JLCPCB Part #
C1775965
Description
-55℃~+175℃ 200Ω 500mW Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors