RN55C7412BRSL
MFR.Part #
RN55C7412BRSL
JLCPCB Part #
C1803214
Description
-65℃~+175℃ 125mW 74.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors