Y000710K0000V9L
MFR.Part #
Y000710K0000V9L
JLCPCB Part #
C1483592
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS