CMF55114K00BHEK
MFR.Part #
CMF55114K00BHEK
JLCPCB Part #
C1417376
Description
-55℃~+175℃ 114kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS