CMF551M4000GKEK
MFR.Part #
CMF551M4000GKEK
JLCPCB Part #
C1419027
Description
-55℃~+175℃ 1.4MΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS