CMF551K4970BHEK
MFR.Part #
CMF551K4970BHEK
JLCPCB Part #
C1418656
Description
-55℃~+175℃ 1.497kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS