RN55C3162DRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C3162DRSL
JLCPCB Part #
C3544556
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 31.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors