CMF5516K500FKRE
MFR.Part #
CMF5516K500FKRE
JLCPCB Part #
C3471148
Description
-55℃~+175℃ 16.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors