RL20S680JRSL
MFR.Part #
RL20S680JRSL
JLCPCB Part #
C1824410
Description
-65℃~+175℃ 500mW 68Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors