RN55C2372FBSL
MFR.Part #
RN55C2372FBSL
JLCPCB Part #
C1426535
Description
-65℃~+175℃ 125mW 23.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors