Y162730K0000B0W
MFR.Part #
Y162730K0000B0W
JLCPCB Part #
C4251031
Description
-55℃~+150℃ 30kΩ 500mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount