CMF5515K800BHRE
MFR.Part #
CMF5515K800BHRE
JLCPCB Part #
C1782081
Description
-55℃~+175℃ 15.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors