RN55C4223FBSL
MFR.Part #
RN55C4223FBSL
JLCPCB Part #
C1425566
Description
-65℃~+175℃ 125mW 422kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors