CMF5515K770BHBF
MFR.Part #
CMF5515K770BHBF
JLCPCB Part #
C3478509
Description
-55℃~+175℃ 15.77kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors