CMF5511M000GNBF
MFR.Part #
CMF5511M000GNBF
JLCPCB Part #
C1419257
Description
-55℃~+175℃ 11MΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors