Y202010R0000T9L
MFR.Part #
Y202010R0000T9L
JLCPCB Part #
C3937206
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 8W ±0.01% ±0.2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS