CMF5510K000BEBF70
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF5510K000BEBF70
JLCPCB Part #
C1417146
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors