CMF5520K800BEBF70
MFR.Part #
CMF5520K800BEBF70
JLCPCB Part #
C1420472
Description
-55℃~+175℃ 20.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors