CMF506K1200BHRE
MFR.Part #
CMF506K1200BHRE
JLCPCB Part #
C3538399
Description
-55℃~+175℃ 250mW 6.12kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors