SFR16S0002551FA500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SFR16S0002551FA500
JLCPCB Part #
C3535042
Package
Plugin,D1.9xL3.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS