P0805K18R0FGT
MFR.Part #
P0805K18R0FGT
JLCPCB Part #
C4306121
Description
-55℃~+155℃ 0.2W 18Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS