CMF5059K000FHRE
MFR.Part #
CMF5059K000FHRE
JLCPCB Part #
C1779281
Description
-55℃~+175℃ 250mW 59kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors