CRCW25126K65FKEG
MFR.Part #
CRCW25126K65FKEG
JLCPCB Part #
C4036278
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS