RN50C1001FBSL
MFR.Part #
RN50C1001FBSL
JLCPCB Part #
C1426058
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors