CMF5056K200BHR6
MFR.Part #
CMF5056K200BHR6
JLCPCB Part #
C1798535
Description
-55℃~+175℃ 250mW 56.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors