RN50E2032BBSL
MFR.Part #
RN50E2032BBSL
JLCPCB Part #
C3564410
Description
-65℃~+175℃ 20.3kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors