CMF5036K500FKEK
MFR.Part #
CMF5036K500FKEK
JLCPCB Part #
C1417277
Description
-55℃~+175℃ 250mW 36.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS