Y174624K3000Q0L
MFR.Part #
Y174624K3000Q0L
JLCPCB Part #
C4298355
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 24.3kΩ 600mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount